Najciekawsze premiery sezonu Wiosna 2021

Najciekawsze premiery sezonu Wiosna 2021

anzhuo52

Ten sezon jest naprawdę zapełniony anime z kategorii nadprzyrodzone. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Omega

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Omega
(fot. ramenparados)

Data premiery: 09.04.2021

Takuma Sakamoto jest jednym z najlepszych graczy gry Cross Reverie i nosi przydomek Władcy Demonów. Jego życie zmienia się, gdy zostaje nagle przyzwany do innego świata przez dwie dziewczyny. Starały się one uczynić go swoim sługą, jednak on odwraca ten proces, co sprawia, że to one muszą być mu posłuszne. Główny bohater ma niestety problem z komunikacją z innymi ludźmi, mimo że posiada niezwykłe zdolności. Postanawia więc stwarzać pozory, że naprawdę jest władcą demonów, aby nikt nie poznał jego prawdziwej natury (opis dotyczy pierwszego sezonu!).

Fumetsu no Anata e

Fumetsu no Anata e
(fot. imgur)

Data premiery: 12.04.2021

Pewien nieśmiertelny byt zostaje nagle zesłany na Ziemię. Jedną z jego umiejętności jest przybierania różnych form. Na początku uczy się o świecie w postaci wilka, a potem zamienia się w małego chłopca, którego spotyka w opuszczonej wiosce. To opowieść o poszukiwaniu samego siebie, która jest pełna nowych przeżyć. Bardzo ciekawi mnie jak zostanie przedstawiona ta historia bo sam zamysł jest naprawdę interesujący.

Shaman King (2021)

Shaman King (2021)
(fot. ninotaku)

Data premiery: 01.04.2021

Anime opowiada historię młodego Yoh Asakury, który jest szamanem, czyli osobą potrafiąca komunikować się z duchami. Główny bohater wyrusza do miasta, by wziąć udział w Wielkim Turnieju, w którym zostanie wyłoniony nowy Król Szamanów. Ten turniej odbywa się co pięćset lat i biorą w nim udział szamani z całego świata. Yoh ciężko pracuje, aby spełnić swoje marzenie, a pomaga mu w tym jego narzeczona, a zarazem medium - Anna oraz poznany w szkole nowy przyjaciel - Manta. Do tej grupy dołącza duch stróż głównego bohatera - Amidamaru, który był kiedyś samurajem. Na swojej drodze młody Asakura spotka wielu szamanów oraz duchów, jedni staną się jego przyjaciółmi, a inni wręcz przeciwnie. Do tego dochodzi rodzinna tajemnica, która może naprawdę namącić w jego życiu.

Seijo no Maryoku wa Bannou Desu

Seijo no Maryoku wa Bannou Desu
(fot. somoskudaisai)

Data premiery: 06.04.2021

Jak to już bywa w isekai’ach pewna dziewczyna, Sei, zostaje przeniesiona do innego świata. Wraz z inną osobą zostaje przyzwana przez rytuał, który miał na celu przyzwanie „świętego” zdolnego do wypędzenia mrocznej magii z tej krainy. Wychodzi jednak na to, że Sei nie jest nikomu potrzebna, bo wszyscy wolą drugą przyzwaną, więc sama z siebie odchodzi z pałacu królewskiego. Postanawia się skupić na prowadzeniu sklepu z miksturami i kosmetykami, jednak nagle wszystko może się skomplikować przez jej świętość.

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita
(fot. tumgir)

Data premiery: 10.04.2021

Azusa Aizawa to pracownica jednej ze zwykłych korporacji, która umiera wskutek przepracowania. W wyniku tych wydarzeń spotyka anioła, na którego propozycje przystaje i budzi się w innym świecie jako 17-letnia nieśmiertelna wiedźma. Główna bohaterka zamiast oddać się przygodom postanawia wieść spokojne życie w domku w górach, gdzie zabija slime’y. Z tych potworów wypadają magiczne kamienie, które stają się jej źródłem dochodu. Później kobieta, dzięki tworzeniu ziół leczniczych zdobywa szacunek i zaufanie innych. Następnie odkrywa, że przez 300 lat swojej pracy zdobyła ogromną ilość doświadczenia i stała się najsilniejszą wiedźmą na świecie.

Inne ciekawe premiery:

  • Boku no Hero Academia 5th – piąty sezon bardzo znanego anime o szkole bohaterów.
  • Fruits Basket the Final – trzeci sezon nadprzyrodzonego romansu.
  • Yuukoku no Moriarty 2nd part – drugi sezon opowiadający historię największego rywala Sherlocka Holmsa.
  • Tensura Nikki: Tensei Shitara Slime Datta Ken  – poboczna seria slime’a.
  • Mairimashita! Iruma-kun 2nd Season – drugi sezon specyficznego isekai’a.

 

 

Moje Top anime z gatunku "Magia" z 2014 roku Moje Top anime z gatunku "Magi...

Jakie anime z gatunku magii były emitowane w 2014 roku? Prze...

Isekai'e 2018 roku Isekai'e 2018 roku

Jakie anime z gatunku Isekai były emitowane w 2018 roku? Prz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!