Niedziela, Wrzesień 24
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - drugi sezon 100-Man no Inochi...

pepeliculas

WeebWeek - drugi sezon 100-Man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru już w lipcu!

Belle

W nowej reklamie filmu anime „Belle” ogłoszono, że zostanie on otwarty 16 lipca tego roku. Historia skupia się na Suzu, licealistce, która mieszka sama z ojcem na wsi, po tym jak w młodym wieku straciła matkę. Jeszcze za jej życia bohaterka naprawdę uwielbiała śpiewać, ale po jej śmierci nie była już w stanie. Niestety z ojcem także się oddalili w wyniku czego zamknęła swoje serce na resztę świata. W pewnym momencie poczuła, że pisanie muzyki zostało jej jedynym celem w życiu. Odkryła wtedy ogromną przestrzeń internetową znaną jako „U”, w której przyjmuje swoją osobowość „Belle”. Suzu szybko zdaje sobie sprawę, że kiedy jest w „U” potrafi śpiewać całkiem naturalnie. Dodatkowo staje się tam wschodzącą gwiazdą. Niestety wszystko komplikuje pojawienie się tajemniczej postaci w kształcie smoka.

Stand My Heroes

Stand My Heroes
(fot. reverseharem.blogspot)

Na wydarzeniu „Wishful Spring Party” ogłoszono, że gra „Stand My Heroes” otrzyma oryginalne anime. Na razie wiadomo, że będzie to adaptacja dodatkowej mapy wydarzeń z Narumi Seo, która pojawiła się w grze w kwietniu 2018 roku. W związku z tym będzie zawierała bohaterów Seo Research Lab, którzy nie pojawili się w poprzednim telewizyjnym produkcji. Co do poprzedniej serii to miała ona swoją premierę 7 października 2019 r.

RE-MAIN

RE-MAIN
(fot. ultramunch)

Oficjalne konto na Twitterze dotyczące oryginalnego telewizyjnego anime „RE-MAIN” ujawniono datę premiery tej serii na 3 lipca tego roku. Jeśli chodzi o historię tego dzieła to skupia się na Minato, nastolatku, który przez pewien incydent przestał grać w piłkę wodną. Postanawia wrócić do tego sportu w liceum z nową drużyną, ale początkujący zespół napotka na swojej drodze naprawdę wiele problemów.

100-Man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru

100-Man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru
(fot. medium)

Personel drugiego sezonu anime „100-Man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru” ujawnił datę premiery produkcji na 2 lipca tego roku. Pierwsza seria miała swój debiut w październiku 2020 roku i zawierała 12 odcinków. Co do historii to skupia się na trójce znajomych z klasy, którzy zostają wysłani do innego świata, gdzie aby przetrwać muszą współpracować. Yusuke Yotsuya to samotny chłopak, który teraz musi się zostać bohaterem. Jak potoczą się dalsze losy tych bohaterów dowiemy się już niedługo.

Komi-san wa Komyushou Desu

Komi-san wa Komyushou Desu
(fot. pulpfictioncine)

Witryna odpowiedzialna za anime „Komi-san wa Komyushou Desu” (Komi Can't Communicate) poinformowała, że ta produkcja będzie miała swoją premierę już w październiku tego roku. Ta adaptacja telewizyjna jest oparta na mandze pod tym samym tytule. Jeśli chodzi o historię to skupia się na Tadano, który jest nieśmiałym chuliganem. Zmienia swoje postępowanie po tym, gdy zostaje sam w klasie z legendarną Komi. Odkrywa wtedy, że nie jest ona powściągliwa, ale jest za to bardzo niezręczna. Za cel stawia sobie wtedy pomóc jej zdobyć 100 przyjaciół.

Pokemon

Na koniec krótka ciekawostka: Piosenkarka Katy Perry wypuściła swój nowy singiel „Electric”, w którym możemy zobaczyć gościnnie Pikachu. Zostało to zorganizowane z okazji 25-lecia serii Pokémon.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Anime "JoJo's Bizarre Adventure" - ściągnięte z Netflixa w dniu premiery! Czytaj poprzedni

Anime "JoJo's Bizarre Adventure" - ściągnięte z Netflixa w dniu premiery!

WeebWeek - poznaliśmy datę premiery 6 sezonu Boku no Hero Academia! Czytaj następny

WeebWeek - poznaliśmy datę premiery 6 sezonu Boku no Hero Academia!

Komentarze