Środa, Maj 25
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. TOPki
  3. Moje Top "tasiemce"

anime.goodfon

Moje Top "tasiemce"

Słowem wstępu: Czym są tasiemce?

Tasiemce są to bardzo długie i wciągające anime. Otrzymały taką nazwę ze względu na to, że pasożytują na naszym "cennym" czasie. To właśnie przez to możemy godzinami siedzieć przed komputerem i zapomnieć o reszcie świata.

4. Bleach

Bleach
(fot. zhongtuifyb)

Liczba odcinków: 366

Opis: Anime opowiada historię piętnastoletniego Ichigo Kurosakiego, który z niewiadomych przyczyn widzi duchy. Pewnego dnia, dzięki swojej umiejętności nawiązuje kontakt z Rukią Kuchiki, która jest shinigami wysłanym z Soul Society. Zadaniem wszystkich shinigami jest walka z tak zwanymi Pustymi, czyli duszami, które po śmierci pozostały na Ziemi. W wyniku budzącej się w Ichigo nowej mocy Pusty atakuje jego rodzinę. Przez to, że Rukia zostaje ranna i nie jest w stanie walczyć, jedyną możliwością na uratowanie rodziny Ichigo jest przejęcie przez niego mocy od dopiero co poznanej shinigami. 

3. One piece

OP
(fot. yandex)

Liczba odcinków: 921 (na dzień 10.02)

Opis: Istnieje legenda o pozostawionym przez Króla Piratów, Gol D. Rogera, skarbie nazywanym "One piece". Nasz główny bohater, Monkey D. Luffy, postanawia odnaleźć ten skarb i zostać nowym Królem Piratów. Jednak jest on młodym i nieznanym nikomu piratem. Sam nie poradzi sobie ze sterowaniem statkiem, czy też od tak nie zdobędzie samego statku. Jego priorytetem staje się zebranie członków swojej załogi. Jacy mogą okazać się jego towarzysze? Co kryje się za tajemniczą mocą Luffy'ego? W tym świecie znajduje się pięć oceanów, na których będą rozgrywały się przygody naszego bohatera.

2. Hunter x hunter 2011

HxH
(fot. pix-geeks)

Liczba odcinków: 148

Opis: Młodziutki protaganista, Gon, idzie w ślad swojego ojca i postanawia zostać łowcą. Tytuł ten daje ogromne możliwości i świadczy o ponadprzeciętnych zdolnościach. Naszego bohatera czeka jednak do przejścia egzamin, na który co roku przybywa bardzo wielu śmiałków. Egzamin jest na tyle trudny, że wielu straciło w nim życie, aby sprostać zadaniom, które trzeba przejść. Gon dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu zaprzyjaźnia się z mnóstwem różnych ludzi. Nieodłącznie zaczynają mu towarzyszyć: Leorio - lekarz potrzebujący fortuny, Kurapika - tajemniczy młodzieniec oraz Killua - potomek znanego klanu zabójców.

1. Naruto i Naruto Shippuuden

Naruto
(fot. idoltv)

Liczba odcinków: 720

Opis: Tytułowy bohater Naruto jest młodym i bardzo nierozgarniętym ninją z Konohy. Od zawsze jego największym marzeniem było zostać Hokage, czyli władcą Wioski Ukrytej w Liściach. Od zawsze wszyscy twierdzili, że na pewno nie da sobie rady. Przez większość mieszkańców jest nazywany nieudacznikiem albo potworem. Naruto idzie jednak zawsze zgodnie ze swoją drogą ninja, czyli nigdy się nie poddaje. Stawia czoło wszystkim i udowadnia innym, jak bardzo się, co do niego mylili. Słaby dzieciak, z którego wszyscy się wyśmiewali staje się z czasem silnym shinobi.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Isekai'e 2018 roku Czytaj poprzedni

Isekai'e 2018 roku

WeebWeek - opóźniono film The Imaginary! Czytaj następny

WeebWeek - opóźniono film The Imaginary!

Komentarze