Moje Top anime romatyczne z 2014 roku

Moje Top anime romatyczne z 2014 roku

reddit

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2014 roku? Przedstawiam Wam kilka godnych polecenia anime z tego gatunku, które udało mi się obejrzeć.

5. Soredemo Sekai wa Utsukushii

Soredemo Sekai wa Utsukushii
(fot. aja198.ocheredniki.msk)

Sezon: Wiosna 2014

Główna bohaterka tej serii to czwarta księżniczka Księstwa Deszczu, Nike. Mieszkańcy tego kraju są znani ze zdolności sprowadzania deszczu. W wyniku paktu zawartego z Królestwem Słońca jest zmuszona opuścić swoją ojczyznę i poślubić Króla Słońca, Liviusa. Słuchając historii o tym jak ten władca podbił cały świat w zaledwie trzy lata jest pewna, że jest on dorosłym i straszny mężczyzną. Okazuje się on być jednak dorastającym chłopcem, który wykorzysta byle zachciankę, by Nike przywołała dla niego deszcz.

4. Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Ookami Shoujo to Kuro Ouji
(fot. aminoapps)

Sezon: Jesień 2014

Erika Shinohara to nastolatka, która aby mieć przyjaciółki udaje, że ma naprawdę wyjątkowego chłopaka. Jednak, gdy koleżanki proszą ją o zdjęcie chłopaka to robi je przypadkowemu przechodniowi. Jakie musi być jej zdziwienie, gdy okazuje się, że osoba z fotografii uczęszcza z nią do liceum i nazywa się Kyouya Sata. Nie mając wyboru prosi go, by udawał jej chłopaka na co on przystaje. Potem jednak wychodzi na jaw, że Kyouya nie jest miłym chłopakiem i zmienia dziewczynę w posłusznego pieska.

3. Ao Haru Ride

Ao Haru Ride
(fot. pinterest @daka)

Sezon: Lato 2014

Futaba Yoshioka  to nastolatka, która kiedyś była słodką dziewczyną, a w liceum zmieniła się w typową chłopczycę. Gdy była jeszcze w gimnazjum była szalenie zakochana w Kou Tanace, który nagle zmienił szkołe i od tamtej pory nigdy się nie widzieli. Parze udaje się jednak spotkać po 3 latach, jednak obydwoje już nie są tym kim byli wcześniej, a dodatkowo Kou nie nosi już swojego poprzedniego nazwiska. Czy tej dwójce uda się wrócić do tego co było kiedyś? Wszystkiego dowiecie się oglądając tą serię.

2. Guilty Crown

Guilty Crown
(fot. yuisanblog.blogspot)

Sezon: Jesień 2014

W 2029 roku wybuchła epidemia nieznanego wcześniej nikomu wirusa zwanego “Apocalyose”. Po tych wydarzeniach Japonia znalazła się pod kontrolą organizacji zwanej GHQ. Historia tego anime dzieje się dziesięć lat po tym incydencie. Główny bohater tej serii, Shu Ouma przed zdobyciem nietypowej mocy był tylko zwykłym licealistą. Po poznaniu Inori Yuzurihy dołącza do grupy oporu “Undertaker”, czego jeszcze niedawno by nigdy nie zrobił.

1. Shigatsu wa Kimi no Uso

Shigatsu wa Kimi no Uso
(fot. qqkaii)

Sezon: Jesień 2014

Arima Kousei to młody geniusz muzyczny, który od wczesnego dzieciństwa otrzymywał nauki od swojej matki. Wypracował, dzięki temu niezwykłą precyzję w graniu, a także wygrał wiele muzycznych konkursów. Wszystko zmieniło się po śmierci jego mentorki, a zarazem matki. Chłopak utracił wtedy możliwość słyszenia własnej gry i postanowił rzucić te zajęcie. Zamiast tego zaczął prowadzić zwyczajne życie w szkole wraz ze swoimi przyjaciółmi. Pewnego dnia spotyka niezwykłą dziewczynę, Kaori Miyazono, która grając na harmonijce klawiszowej od razu przyciąga jego uwagę. Później dowiaduje się, że jest ona skrzypaczką, która właśnie przeniosła się do jego szkoły. Kousei jest naprawdę zauroczony nie tylko dziewczyną, ale i jej podejściem do muzyki. Czy Kaori stanie się dla niego kimś więcej? Dowiecie się tego, tylko oglądając to dzieło!

Moje Top anime z gatunku "Magia" z 2015 roku Moje Top anime z gatunku "Magi...

Jakie anime z gatunku magii były emitowane w 2015 roku? Prze...

Najciekawsze premiery sezonu Lato 2022 Najciekawsze premiery sezonu L...

Sezon letni 2022 roku już się zaczął, dlatego przygotowałam...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!