Niedziela, Wrzesień 24
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - znana jest już data premiery...

otakulegion

WeebWeek - znana jest już data premiery drugiej części ostatniego sezonu Shingeki no Kyojin!

Shingeki no Kyojin

Shingeki no Kyojin
(fot. bilibili)

Na oficjalnej stronie anime „Shingeki no Kyojin” (Attack on Titan) podano informację, że druga część ostatniego sezonu będzie miała premierę w styczniu 2022 roku. Będziemy mogli wtedy zobaczyć 76 odcinek zatytułowany „Danzai” (Skazanie). Co do mangi to jej ostatni tom został wydany 9 czerwca.

Ultraman

Ultraman
(fot. criticalhit)

Na evencie związany z anime „Ultraman” ogłoszono, że drugi sezon będzie miał swoją premierę wiosną przyszłego roku w serwisie Netflix na całym świecie. Pierwszy sezon tego dzieła miał swoją premierę w kwietniu 2019 roku i składał się z 13 odcinków. Co do fabuły to skupia się na tytułowym Ultramanie. Po wielu walkach legendarny „Hikari no Kyojin” stał się teraz wspomnieniem. Wielu uważa, że po pokonaniu kosmitów, którzy zaatakowali Ziemię wrócił on po prostu do domu. W tej historii poznajemy syna Shina Hayaty, Shinjiro, który odkrywa, że posiada dziwną zdolność. Wszystko wyjaśnia fakt, że jego ojciec był kiedyś Ultramanem. Stary bohater będzie teraz prowadził swojego syna do walki z nowymi kosmitami atakującymi Ziemię.

Cowboy Bebop

Cowboy Bebop
(fot. sanyehnews)

Serwis Netflix kolejny raz zaskakuje tym razem poinformowano o adaptacji live-action serii „Cowboy Bebop”. Premiera będzie miała miejsce 19 listopada, a jako członków obsady będziemy mogli zobaczyć: John Cho jako Spike, Mustafa Shakir jako Jet, a Daniella Pineda jako Faye. Jeśli chodzi o historię to skupia się ona na ekipie łowców nagród. Główni bohaterowie uciekają przed swoją przeszłością polując na najgroźniejszych przestępców. Może uda im się nawet uratować świat, ale oczywiście za odpowiednią cenę.

Blue Thermal - Aonagi Daigaku Taiiku-kai Kōkū-bu

Blue Thermal - Aonagi Daigaku Taiiku-kai Kōkū-bu
(fot. animetrending)

Japońskie studio ogłosiło, że manga „Blue Thermal - Aonagi Daigaku Taiiku-kai Kōkū-bu” (Blue Thermal Glider Club) otrzyma adaptację anime w formie filmu. Ta produkcja będzie miała swoją premierę w Japonii w marcu 2022 r. Co do historii to skupia się na nastolatce Tamaki Tsuru. Dziewczyna od zawsze poświęcała się sportom i przez wszystkie klasy należała do jakiegoś klubu sprawnościowego. W momencie rozpoczęcia studiów postanowiła zmienić swoje życie. Jedyne czego teraz pragnie Tamaki to znalezienie swojej pierwszej miłości, więc sport idzie w odstawkę. Jednak nie idzie to według jej planów i dołącza klubu szybowcowego na swoim uniwersytecie. W obsadzie tego dzieła będziemy mogli zobaczyć Mayu Hotta jako Tamaki Tsuru, Nobunaga Shimazaki jako Jun Kuramochi oraz Junya Enoki jako Daisuke Sorachi.

Tsukipro The Animation

Tsukipro The Animation
(fot. reddit)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Tsukipro The Animation” podano informację, że produkcja sequelu „TsukiPro the Animation 2” zostanie znacznie opóźniona. Wszystko przez to, że u głównych pracowników zdiagnozowano nową chorobę koronawirusa. Przez to zdarzenie przyszłe epizody zostały opóźnione. Jeśli chodzi o dziewiąty odcinek, którego premiera zaplanowana była w przyszłym tygodniu, jest teraz zaplanowany na grudzień. Cały sequel tej serii zostanie wznowiony od pierwszego odcinka na kanale Tokyo MX już 6 października. Co do historii to skupia się na zespołach Tsukino Talent Production. Wszyscy są gotowi do gry. W tej produkcji nie ważne jaką muzykę lubisz, czy jest to rock czy pop. Tutaj znajdziesz zespół, który będziesz mógł pokochać.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

WeebWeek - zapowiedziano adaptację mangi Fairy Tail: 100 Years Quest! Czytaj poprzedni

WeebWeek - zapowiedziano adaptację mangi Fairy Tail: 100 Years Quest!

WeebWeek - potwierdzono anime Mononogatari! Czytaj następny

WeebWeek - potwierdzono anime Mononogatari!

Komentarze