WeebWeek - potwierdzono kolejny sezon Dr.Stone'a!

WeebWeek - potwierdzono kolejny sezon Dr.Stone'a!

gemquery

Potwierdzone kontynuacje anime oraz kilka nowych zapowiedzianych produkcji.

Dr. Stone

Dr. Stone
(fot. aminoapps)

Wraz z wypuszczeniem ostatniego odcinka serii "Dr. Stone: Stone Wars" ujawniono, że już trwają prace nad sequelem. Niestety jeszcze nie sprecyzowano, jaki będzie mieć on charakter, ale do tej pory wyszło 190 rozdziałów mangi, a zekranizowanych zostało tylko 84. Z obecnym zapasem historii uważam, że kolejny sezon mógłby mieć spokojnie 24 odcinki, jednak wszystko tak naprawdę zależy od studia, dlatego możemy tylko czekać. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej serii to opowiada o świecie, który w wyniku apokalipsy zamienia wszystkich ludzi w kamień. Główni bohaterowie w trakcie wybuchu apokalipsy byli zaledwie uczniami liceum. Żadne z nich nie było przygotowane na tak nagłe wydarzenia jedyne, co zwiastowało taki obrót spraw, to zamienione w kamień ptaki. Niestety nikt nie brał tego faktu na poważnie. Dopiero 3700 lat po tej katastrofie do życia powraca Ishigami Senku. Niestety po tak długim czasie nie pozostało nic z dawnego świata, żaden budynek nie przetrwał. Główny bohater po przebudzeniu postanowił  uwolnić wszystkich ludzi z kamiennej powłoki i odtworzyć starą cywilizację.

Gotoubun no Hanayome

Gotoubun no Hanayome
(fot. medium)

W dniu premiery finałowego odcinka drugiego sezonu „Gotoubun no Hanayome”, twórcy zapowiedzieli, że kontynuacja dostała zielone światło. Dodatkowo wraz z tą informacją ukazał się bardzo krótki zwiastun zapowiadający kolejną część oraz grafika przedstawiająca nasze pięcioraczki w sukniach ślubnych. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej serii to opowiada o przykładnym, ale biednym uczniu zdobywającym najlepsze oceny, Fuutarou Uesugim. Ten młody chłopak, aby spłacić długi rodziny postanawia zostać korepetytorem. Okazuje się jednak, że nie będzie on uczył tylko jednej dziewczyny, a zamiast tego zostanie korepetytorem pięcioraczków.

Record of Ragnarok

Record of Ragnarok
(fot. animesaku)

Podczas AnimeJapan 2021 ogłoszono premierę „Record of Ragnarok” na czerwiec 2021 roku na platformie Netflix. Co do historii to opowiada o bogach świata, którzy co 1000 lat zbierają się w niebie, aby uczestniczyć w „Konferencji Przetrwania Ludzkości”. Wszyscy bogowie zgadzają się przynieść ostateczny koniec ludzkości z powodu ich głupich czynów z przeszłości, ale zanim zostanie wydany ostateczny werdykt, Brunhilda, najstarsza z 13 sióstr Walkirii, zgłasza sprzeciw. Jej propozycja polega na tym, aby odbyła się ostatnia walka między Bogiem a Ludzkością zwana także „Ragnarokiem”, w której wszyscy bogowie ze świata i mistrzowie z całej historii ludzkości przystąpią do walki 1 na 1. Pierwsza drużyna, która wygra 7 bitew z 13, zostanie zwycięzcą!

World Trigger

World Trigger
(fot. tumgir)

Na niedzielnym wydarzeniu AnimeJapan 2021 ujawniono, że ​​wcześniej ogłoszony trzeci sezon „World Trigger” będzie miał premierę w październiku tego roku. Na oficjalnym koncie na Twitterze dotyczącego anime można zobaczyć trzy zrzuty ekranu nadchodzącego sezonu. Jeśli lubicie nadprzyrodzona produkcje to ta seria jest naprawdę dla was.

The Irregular at Magic High School

The Irregular at Magic High School
(fot. anzhuo52)

Na AnimeJapan 2021 ujawniono nowy film promocyjny dla telewizyjnej adaptacji anime „Mahouka Koukou no Rettousei”. Na wideo pokazano, że data premiery przypada na lipiec tego roku. Tym razem historia będzie przedstawiała wydarzenia z oryginalnej serii widziane oczami Shiby Miyuki, siostry Tatsuyi. Jak w tym przypadku zostaną przedstawione wydarzenia z życia honorowego studenta? W tej serii będziemy mogli dowiedzieć się więcej o skrywanych przez główną bohaterkę uczuciach. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać.

WeebWeek - Saikyō Onmyōji no Isekai Tenseiki otrzyma adaptację anime! WeebWeek - Saikyō Onmyōji no I...

Zapowiedziano nowe anime i serial aktorski, które zobaczymy...

WeebWeek - powrót bohatera tarczy! WeebWeek - powrót bohatera tar...

Powrót Tate no Yuusha no Nariagari, Hataraku Maou-sama!, Mao...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!