WeebWeek - zapowiedziano wprowadzenie gier do serwisu Netflix!

WeebWeek - zapowiedziano wprowadzenie gier do serwisu Netflix!

reddit

Isekai Yakkyoku, Mamahaha no Tsurego ga Moto Kano Datta oraz Mori no Kuma-san, Tōminchū otrzymają adaptację anime.

Isekai Yakkyoku

Isekai Yakkyoku
(fot. furansujapon)

Na stronie internetowej anime „Isekai Yakkyoku” ogłoszono, że seria otrzymała zielone światło, ale nie podano jeszcze daty premiery. Ta produkcja powstanie na podstawie light novelki napisanej przez Liz Takayama i zilustrowanej przez Keepout. Co do historii to skupia się na młodym farmakologu, który przez straszne poświęcenie swoim badaniom zmarł z przepracowania. Jednak zostaje przeniesiony do innego świata i reinkarnowany jako potomek szlachetnej linii nadwornych uzdrowicieli, Pharm. W tym świecie jest pełno niesprawdzonych lekarstw. Główny bohater postanawia wykorzystać swoją wiedzę z poprzedniego życia i skoncentrować się na współczesnej farmakologii.

Netflix

Netflix
(fot. reddit)

Serwis Netflix ujawnił, że doda gry do swojej usługi subskrypcji, oczywiście będą one dostępne bez żadnych dodatkowych kosztów. Firma poinformowała, że na początku skupi się na grach na urządzenia mobilne. Warto wspomnieć, że zatrudnili byłego lidera ds. rozwoju gier Oculus i EA, Mike'a Verdu, aby kierował pracą nad grami. Niestety nie ujawniono jakie gry zostaną dodane i kiedy zostaną uruchomione.

Mamahaha no Tsurego ga Moto Kano Datta

Mamahaha no Tsurego ga Moto Kano Datta
(fot. thedeadtoons)

Wydawnictwo Kadokawa ogłosiło, że seria light novel „Mamahaha no Tsurego ga Moto Kano Datta” ma już w pracach anime. Niestety nie podano informacji co do formatu ani daty premiery tej produkcji. Jeśli chodzi o fabułę to skupia się na byłej parze, Mizuto i Yume, która w gimnazjum miała naprawdę przyjemny związek. Jednak z czasem coraz częściej jedno irytowało się na drugie i razem wykorzystali jako okazję do zerwania ukończenie gimnazjum. Niestety ich zakończenie znajomości komplikują ich rodzice, którzy nagle ogłaszają się małżeństwem. W takim wypadku nasi bohaterowie zostają przyrodnim rodzeństwem. Nasza dwójka postanawia mimo wszystko nadać priorytet relacji ich rodziców. Do tego wszystkiego wymyślają zasadę, w której „pierwszy, który się podnieci”, przegrywa.

Mori no Kuma-san, Tōminchū

Mori no Kuma-san, Tōminchū
(fot. reddit)

Wydawnictwo Suiseisha ujawniło, że manga „Mori no Kuma-san, Tōminchū” otrzyma adaptację anime. Fabuła skupia się na Nowie, niedźwiedziu mieszkającym w lesie, który kilka lat temu znalazł szczeniaka o imieniu Airi i postanowił go wychować. Jednak gdy wybudza się po hibernacji odkrywa, że mały szczeniaczek zmienił się już w dorosłego psa. Jeśli lubicie historie Boys-Love to oczekujcie tego tytułu.

Princess Principal: Crown Handler

Princess Principal: Crown Handler
(fot. hidive)

Oficjalna strona internetowa sześcioczęściowej serii filmów „Princess Principal: Crown Handler” podała informację o premierze drugiego filmu już 23 września w Japonii. Pierwszy film miał swoją premierę 11 lutego, a historia tej części miała miejsce po próbie zamachu na królową. Od tego momentu polowanie na szpiegów stało się codziennością w Królestwie. W odpowiedzi na to tajna grupa operacyjna, Control, podejrzewa obecność podwójnego agenta w królewskiej rodzinie. W celu wyjaśnienia tego problemu Control wysyła „drużynę Białego Gołębia”, aby ujawniły prawdę na ten temat. Niestety niebezpieczeństwo czai się wszędzie, tym bardziej gdy nie masz pewności komu możesz zaufać. Dla tego zespołu życie szpiega nigdy nie było aż tak trudne, więc stają przed naprawdę niebezpiecznym zadaniem. Jeśli wcześniej nie słyszeliście o tej serii to polecam obejrzeć 12-odcinkowe anime telewizyjne „Princess Principal”, które zostało wyemitowane w 2017 roku.

 

Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezon już w 2021 roku! Tate no Yuusha no Nariagari -...

Kultowy isekai powraca z dalszymi przygodami Naofumiego i je...

WeebWeek - dwie produkcje life-action na podstawie mangi już niedługo na Netflixie! WeebWeek - dwie produkcje life...

Kolejne premiery w serwisie Netflix oraz więcej informacji n...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!