Isekai'e 2017 roku

Isekai'e 2017 roku

k.sina

Jakie anime z gatunku isekai były emitowane w 2017 roku? Przedstawiam Wam wszystkie anime tego gatunku z 2017 roku.

5. Sengoku Night Blood

Sengoku Night Blood
(fot. afisha)

Sezon: Jesień 2017

Główna bohaterka tej historii, Yuzuki, przenosi się świata Jinga. Niegdyś było to dobrze prosperujące i spokojne królestwo, a teraz ta dziewczyna stała się kluczem do przywrócenia porządku na tym świecie. Bohaterka spotyka tutaj różne armie z ery Sengoku, z których wszystkie są członkami pewnego plemienia. Poprzez chaos wielu ludzi, a głównie żołnierzy zyskało specjalnie moce i zaczęli wtedy walczyć o swoje terytorium. Yuzuki została przyzwana do tego świata, ponieważ posiada tajemniczą umiejętność zwiększania siły, uzdrawiania i budzenia prawdziwej formy Jingazoku.

4. Isekai Shokudou

Isekai Shokudou
(fot. zhuanlan.zhihu)

Sezon: Lato 2017

Historii tej serii skupia się na restauracji „Western Cuisine Nekoya”, która kryje w sobie niesamowity sekret. Bowiem w każdą sobotę otwiera się w niej portal, który pozwala stworzeniom z innego świata zjeść smaczny posiłek. Nie ważne, czy jesteś smokiem, czy elfem możesz napełnić swój brzuch przed powrotem do swojego świata. Cała seria została oparta na ligh novelce o tym samym tytule.

3. Knight's & Magic

Knight's & Magic
(fot. byakkoku.blogspot)

Sezon: Lato 2017

Główny bohater tej produkcji, Tsubasa Kurata, to mecha otaku, który ginie w wypadku samochodowym i odradza się w innym świecie jako Ernesti Echevarria. Okazuje się, że znajduje się on w Królestwie Fremmevilla, gdzie potężne mechy zwane „Rycerzami Sylwetek” są używane do walki z przerażającymi stworzeniami. Jako fan tego typu rzeczy stawia sobie za cel zrobienie własnego robota, którego będzie mógł pilotować. Dodatkowo już za dziecka odkrywa, że jest naprawdę uzdolniony magicznie, a jego wspomnienia z poprzedniego życia, jako inżynier programowania bardzo dużo mu pomagają. Ernesti zapisuje się do elitarnej szkoły magicznej i będzie starał się zrobić wszystko, by spełnić swoje marzenie.

2. Isekai wa Smartphone to Tomo ni.

Isekai wa Smartphone to Tomo ni.
(fot. myanimescreenshoot.blogspot)

Sezon: Lato 2017

Mochizuki Touya, główna postać tego anime, ginie przypadkowo w wyniku błędu Boga, który w ramach zadośćuczynienia pozwala mu odrodzić się w innym świecie. Dodatkowo zezwolił mu zabrać ze sobą jedną dowolną rzecz z byłego życia. Touya postanawia wybrać telefon, który mimo tego, że może dzwonić tylko to Boga, posiada naprawdę wiele użytecznych funkcji. Bonusowo otrzymał jeszcze wyjątkową zdolność magiczną. Główny bohater na swojej drodze spotyka wiele dziewczyn oraz inne, ważne osoby. Z wielkim wsparciem mierzy się z wyzwaniami tego świata, a więcej dowiecie się tylko oglądając to dzieło.

1. Youjo Senki

Youjo Senki
(fot. konachan)

Sezon: Zima 2017

„Byt X”, mianujący się Bogiem, za brak „wiary” odradza głównego bohatera jako osieroconą dziewczynkę, Tanye Degurechaff. Z bycia świetnym, ale socjopatycznym pracownikiem staje się podporucznikiem w lotniczych magicznych siłach powietrznych, gdzie pomimo młodego wieku wiernie służy. Walcząc z wrogami Imperium szuka ucieczki, mając nadzieję, że jak najszybciej osiągnie wystarczająco wysoką rangę, aby pozostać z dala od pola bitwy i w ten sposób uniknie śmierci.

 

Dodatkowo w 2017 roku można było zobaczyć:

  • Quanzhi Fashi II – drugi sezon przygód Mo Fan'a;
  • Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2nd Season – drugi sezon anime o Kazumie Satou, który ma po swojej stronie boginię – Aqua.
Isekai'e 2017 roku Isekai'e 2017 roku

Jakie anime z gatunku isekai były emitowane w 2017 roku? Prz...

Premiery anime sezonu Zima 2021 Premiery anime sezonu Zima 202...

Jakie godne polecenia anime będziemy mogli zobaczyć w sezoni...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!