Moje Top anime romatyczne z 2013 roku

Moje Top anime romatyczne z 2013 roku

telegra

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2013 roku? Przedstawiam Wam kilka godnych polecenia anime z tego gatunku, które udało mi się obejrzeć.

5. Tokyo Ravens

Tokyo Ravens
(fot. aminoapps)

Sezon: Jesień 2013

To anime opowiada historię Harutory Tsuchimikado, który należy do (nie)sławnej rodziny Onmyoji. Jak się okazuje jego przodkiem jest Yakou Tsuchimikado, który  jest znany jako najpotężniejszy Onmyoji, który używając zakazanych zaklęć spowodował liczne katastrofy. Przez jego działania cała rodzina Harutory jest uznawana za przeklętą, a sam główny bohater z niewyjaśnionych przczyn nie może nawet widzieć duchów. Mimo to zostaje towarzyszem dziecka z głównej gałęzi, Natsume, który według plotek jest wcieleniem ich potężnego przodka. Jednak czy to wszystko okaże się być prawdą? Jak poradzi sobie z tym Harutora? Tego dowiecie się tylko oglądając tą serię.

4. Golden Time

Golden Time
(fot. xuehua)

Sezon: Jesień 2013

Banri Tada to nowo przyjęty student szkoły prawniczej. Po tym jak gubi się w drodze na spotkanie organizacyjne wpada na innego studenta, Mitsuo Yanagisawe, z którym szybko nawiązuje dobrą relacje. Tym dwóm chłopakom jakimś cudem udaje się dotrzeć na miejsce, ale na swojej drodze spotykają przepiękną dziewczynę, która okazuje się być przyjaciółką z dzieciństwa Mitsuo. Ta perfekcyjna kobieta uderza nowo poznanego kumpla Banriego kwiatami w twarz, po czym w elegancki sposób mu je daje i składa gratulacje. Okazuje się, że ta dwójka w dzieciństwie obiecała sobie, że się w przyszłości się pobiorą. Jednak chłopak pragnął teraz tylko od niej uciec, ale niestety jego plan nie wypalił, gdyż dziewczyna została przyjęta na tą samą uczelnię. Co się stanie, gdy Banri zostanie wplątany w to wszystko? Relacja między nimi ulegnie zmianie czy też nie? Tego dowiecie się oglądając to dzieło.

3. Nagi no Asukara

Nagi no Asukara
(fot. peekme)

Sezon: Jesień 2013

Shioshishio to podwodne miasteczko, w którym żyją tak zwani ludzie morza. Potrafią oni naprawdę dobrze pływać i oddychać pod wodą bez żadnych problemów. W wyniku zamknięcia szkoły, czwórka przyjaciół zostaje zmuszona do pójścia do szkoły na powierzchni. Hikari, Manaka, Chisaki i Kaname mimo początkowych konfliktów zaczynają powoli przystosowywać się do nowych okoliczności. Lecz, żeby nic nie było takie proste, wszystko musi się oczywiście skomplikować. W końcu w coś, co jest zamieszane samo bóstwo nie będzie takie łatwe, a romans w tej systuacji niczego nie ułatwia.

2. Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru
(fot. taringa)

Sezon: Zima 2013

Kidou Eita to chłopak, którego interesuje tylko i wyłącznie nauka. Nigdy nie zaprzątał sobie myśli czymś takim jak miłość. Nie rozwijał też żadnych głębszych relacji ze swoimi znajomymi ze szkoły. Można powiedzieć, że lepszy kontakt ma tylko z kilkoma osobami, ale i tak większość swojego czasu poświeca nauce. Jego spokojnie życie ulega zmianie, gdy szkolna piękność, Natsukawa  Masuzu, prosi go o zostanie jej chłopakiem. Główny bohater odkrywa wtedy, że nie jest ona taka niewinna jaką udaje w szkole i zostaje zmuszony przyjąć propozycję. Czy mimo takiego charakteru ich związku jest jakaś szansa na narodziny głębszej relacji? Dodatkowo wszystko komplikuje się, gdy inne dziewczyny pojawiają, by jeszcze bardziej namieszać w jego życiu.

1. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.
(fot. mocah)

Sezon: Wiosna 2013

Hikigaya Haciman to ponadprzeciętnie inteligentny licealista, który jest jednocześnie leniwy, a dodatkowo ma sarkastyczne podejście do niemal wszystkiego. Zapewne gdyby miał jakiekolwiek chęci to mógłby stać się naprawdę popularny, ale zamiast tego woli nie być jak inni, czyli udający szczęście nastolatkowie. Przez jego podejście zostaje zmuszony przez wychowawczynie do dołączenia do klubu ochotników. Jak się okazuje jedynym członkiem tego kółka jest Yukinoshita Yukino, która jest znana jako chodząca doskonałość. Od razu dochodzi między nimi do sprzeczki i nawet później często pojedynkują się słownie. Jednak najciekawsze w tej serii jest to, gdy zdarza się im współpracować pomagając innym, czym właśnie zajmuje się ich klub.

 

 

Moje Top anime z gatunku "Magia" z 2018 roku Moje Top anime z gatunku "Magi...

Jakie anime z gatunku magii były emitowane w 2018 roku? Prze...

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2017 roku Moje Top anime z gatunku "Hare...

Jakie anime z gatunku harem były emitowane w 2017 roku? Prze...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!