WeebWeek - zapowiedziano adaptację mangi Fairy Tail: 100 Years Quest!

WeebWeek - zapowiedziano adaptację mangi Fairy Tail: 100 Years Quest!

aminoapps

Adaptacja mangi Fairy Tail: 100 Years Quest, nowe premiery anime oraz kontynuację znanych serii!

Fairy Tail: 100 Years Quest

Fairy Tail: 100 Years Quest
(fot. reddit)

Podczas transmisji na żywo Hiro Mashimy ogłoszona została telewizyjna adaptacja mangi „Fairy Tail: 100 Years Quest”. Produkcja będzie oparta o mangę zilustrowaną przez Atsuo Uedę i napisaną przez Hiro Mashimę. Co do historii to zobaczymy powrót całej gildii Fairy Tail. Tym razem nasi bohaterowie podejmują się misji „100 Years Quest”, której nikt nigdy wcześniej nie odważył się podjąć. To zadanie wisi ciągle nierozwiązane od założenia gildii czyli od ponad stu lat. Będziemy mieli tu do czynienia z tajemniczym miastem, duchem oraz upiornym, nowym wrogiem. Czy i tym razem moc przyjaźni zwycięży? Dowiemy się już niedługo (data premiery nie jest jeszcze znana).

Sasaki and Miyano

Sasaki and Miyano
(fot. animesweet)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Sasaki and Miyano” ujawniła datę premiery na styczeń 2022 roku. Jeśli chodzi o historię to jest to typowy wątek miłosny ze starej szkoły. Krótko mówiąc niegrzeczny senior wpada na uroczego ucznia z klasy. Jak to bywa jeden z nich zakochuje się w drugim i tak dalej. Mimo tego, że Miyano nazywa się ekspertem od miłości to nie zdaje sobie sprawy, że sam w niej tkwi. Przez jego „nieogarnięcie” to od Sasakiego będzie zależało, jaki będzie koniec tej historii.

Shadows House

Shadows House

Na specjalnym wydarzeniu związanym z telewizyjnym anime „Shadows House” ogłoszono zielone światło dla drugiego sezonu tego dzieła. Ta seria skupia się na Domu Cieni, gdzie mieszkają specyficzni lokatorzy, którzy nie mają twarzy. Ich sługami są żywe lalki, które są nie tylko ich pokojówkami, ale także ich obliczami w kontaktach ze znajomymi. Więcej o tym tajemniczym miejscu dowiecie się jak obejrzycie pierwszy sezon tego dzieła.

Komi-san wa Komyushou Desu

Już 21 października w serwisie Netflix poza Japonią zadebiutuje pierwszy odcinek anime „Komi-san wa Komyushou Desu” (Komi Can't Communicate). Kolejne odcinki będą nadawane co tydzień od daty premiery. Ta adaptacja telewizyjna jest oparta na mandze pod tym samym tytule. Historia to skupia się na Tadano, nieśmiałym chuliganie, który  zmienia swoje postępowanie po tym, gdy zostaje sam w klasie z legendarną Komi. Odkrywa wtedy, że nie jest ona powściągliwa, ale jest za to bardzo niezręczna. Za cel stawia sobie wtedy pomóc jej zdobyć 100 przyjaciół.

Mairimashita! Iruma-kun

Mairimashita! Iruma-kun
(fot. otakukart)

Na oficjalnym Twitterze telewizyjnego anime „Mairimashita! Iruma-kun” (Welcome to Demon School, Iruma-kun) ujawniono, że seria otrzyma trzeci sezon (data premiery nie jest jeszcze znana). Fabuła tego dzieła skupia się na nastolatku, Suzukim Irumie, który zostaje sprzedany przez swoich rodziców. Nie jest to jednak zwykła transakcja, tylko krótko mówiąc demoniczna. Nasz bohater zostaje zaadoptowany przez podstarzałego demona, który po prostu wymarzył sobie posiadanie wnuka. Nowo upieczony dziadek Irumy dbając o jego edukację postanawia wysłać go do szkoły dla demonów. Oczywiście, obecność człowieka w takiej placówce nie jest ani wskazana, ani bezpieczna. Tego jak sobie poradzi nasz bohater dowiecie się oglądając tę serię (opis dotyczy pierwszego sezonu).

Tsurune: Kazemai Kōkō Kyūdō-bu

Tsurune: Kazemai Kōkō Kyūdō-bu
(fot. bilibili)

Kyoto Animation podało informację, że seria „Tsurune: Kazemai Kōkō Kyūdō-bu” otrzyma film anime, który będzie miał swoją premierę w 2022 roku. Jeśli chodzi o historię to skupia się na japońskim klubie łuczniczym. Główny bohater tej serii, Narumiya Minato, przez „pewien” incydent ucieka przed swoją dawną pasją. Jednak dzięki przyjaciołom z klubu decyduje się stawić czoło swojemu problemowi. Nastolatkowie postanawiają razem wziąć udział w turnieju łuczniczym i go wygrać (opis dotyczy pierwszego sezonu).

 

 

WeebWeek - Mob Psycho 100 otrzyma trzeci sezon! WeebWeek - Mob Psycho 100 otrz...

W tym tygodniu otrzymaliśmy wiele informacji na temat nowych...

WeebWeek - film anime Kamarizuki no Kodomo już w lutym w serwisie Netflix! WeebWeek - film anime Kamarizu...

Serie Kaitō Queen wa Circus ga Osuki, Kumichō Musume to Seiw...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!