WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Record of Ragnarok!

WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Record of Ragnarok!

reddit

Zapowiedziano telewizyjne anime dla takich serii jak: Chiyu Mahō no Machigatta Tsukai-kata: Senjō o Kakeru Kaifuku Yōin oraz Ningen Fushin no Bōkensha-tachi ga Sekai o Sukuu Yō Desu.

Record of Ragnarok

Record of Ragnarok
(fot. animesaku)

Oficjalna strona internetowa anime „Record of Ragnarok” zapowiedziała drugi sezon tej serii. Co do historii to opowiada o bogach świata, którzy co 1000 lat zbierają się w niebie, aby uczestniczyć w „Konferencji Przetrwania Ludzkości”. Wszyscy bogowie zgadzają się przynieść ostateczny koniec ludzkości z powodu ich głupich czynów z przeszłości, ale zanim zostanie wydany ostateczny werdykt, Brunhilda, najstarsza z 13 sióstr Walkirii, zgłasza sprzeciw. Jej propozycja polega na tym, aby odbyła się ostatnia walka między Bogiem a Ludzkością zwana także „Ragnarokiem”, w której wszyscy bogowie ze świata i mistrzowie z całej historii ludzkości przystąpią do walki 1 na 1. Pierwsza drużyna, która wygra 7 bitew z 13, zostanie zwycięzcą.

Chiyu Mahō no Machigatta Tsukai-kata: Senjō o Kakeru Kaifuku Yōin

Chiyu Mahō no Machigatta Tsukai-kata: Senjō o Kakeru Kaifuku Yōin
(fot. gnn.gamer)

Wydawnictwo Kadokawa ogłosiło, że light novelka „Chiyu Mahō no Machigatta Tsukai-kata: Senjō o Kakeru Kaifuku Yōin” (How Not to Use Healing Magic: Recovery Team Running Through the Battlefield) otrzyma adaptację anime. Ta seria została napisana przez Kurokatę i zilustrowana przez KeG. Co do fabuły to zaczyna się w momencie, gdy zwykły uczeń liceum, Usato, wpada przewodniczącą rady uczniowskiej Suzune i kolegę z klasy Kazukiego w drodze do domu. Nagle cała trójka zostaje wciągnięta przez jakiś magiczny krąg i przeniesiona do innego świata. Okazuje się, że zostali wezwani do pewnego królestwa, by zostać bohaterami i pokonać armię króla demonów. Jednak Usato w porównaniu do pozostałej dwójki nie posiada tego, co potrzeba by być bohaterem. Prosto mówiąc chłopak został przypadkowo wciągnięty w tą całą przygodę. Ta sytuacja ulega zmianie, gdy wychodzi na jaw jego rzadka umiejętność maga uzdrawiającego. W tym momencie zostanie on uprowadzony przez kobietę, która przedstawia się jako Rose, przywódczyni oddziału ratującego życie. Kobieta bez żadnych ceregieli wciela go w swoje szeregi.

Tensai Ōji no Akaji Kokka Saisei Jutsu - Sō da, Baikoku Shiyō

Tensai Ōji no Akaji Kokka Saisei Jutsu - Sō da, Baikoku Shiyō
(fot. news.qoo-app)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Tensai Ōji no Akaji Kokka Saisei Jutsu - Sō da, Baikoku Shiyō” (The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of Debt) ujawniła, że premiera tej serii będzie miała miejsce w styczniu 2022 roku. Jeśli chodzi o historię to skupia się na księciu małego i słabego królestwa. Jedynym celem chłopaka jest sprzedanie swojego kraju, a potem spokojne życie. Jednak wszystko komplikuje jego własny geniusz, przez który osiąga coraz większe sukcesy. Zdobywa w ten sposób przychylność mieszkańców swojego królestwa, co doprowadza do tego, że spełnienie jego marzenia jest jeszcze trudniejsze.

Ningen Fushin no Bōkensha-tachi ga Sekai o Sukuu Yō Desu

Ningen Fushin no Bōkensha-tachi ga Sekai o Sukuu Yō Desu
(fot. reddit)

Redaktorzy wydawnictwa Kadokawa podali informację, że light novelka „Ningen Fushin no Bōkensha-tachi ga Sekai o Sukuu Yō Desu” (Adventurers Who Lost Faith in People Will Apparently Save the World) będzie inspiracją dla telewizyjnego anime. Ta książka została napisana przez Shinta Fuji i zilustrowana przez Susumu Kuroi. Co do historii to rozpoczyna się, gdy poszukiwacz przygód, Nick, zostaje wygnany z drużyny przez swojego przywódcę. Wszystko wydarzyło się przez fałszywe oskarżenia o defraudację, a prawda jest taka, że wspierał swoich niechlujnych towarzyszy pieniędzmi i wiedzą. Do tego nieszczęścia dochodzi jeszcze porzucenie przez kochankę. Po tym wszystkim bohater kończy w tawernie, gdzie spotyka innych poszukiwaczy przygód, którzy także zostali zdradzeni przez byłych towarzyszy. Ta czwórka spędza całą noc na piciu i znajduje nić porozumienia. Postanawiają więc się połączyć siły i założyć własną grupę, a tego jak potoczą się ich losy dowiemy się już niedługo.

Blue Lock

Blue Lock
(fot. weibo)

Manga „Blue Lock” otrzyma adaptację anime, które będzie miało premierę w 2022 roku. Ta seria skupia się na stworzeniu napastnika, który łaknie goli i pragnie zwycięstwa. Dodatkowo ma on być decydującym instrumentem w odwróceniu przegranego meczu. Japoński Związek Piłki Nożnej zebrał w tym celu 300 najlepszych i najzdolniejszych graczy młodzieżowych z Japonii. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę doczekać się tej serii.

 

WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specjalny One-Shot! WeebWeek - manga Horimiya otrz...

Mangi Isekai Ojisan i Tensei Shoya Kara Musabori Etchi otrzy...

WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Jujutsu Kaisen! WeebWeek - zapowiedziano drugi...

Zapowiedziano kolejne części znanych serii takich jak Kimets...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!