Niedziela, Październik 17
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - dwie produkcje life-action na...

playmax

WeebWeek - dwie produkcje life-action na podstawie mangi już niedługo na Netflixie!

Kakushigoto

Kakushigoto
(fot. chapteria)

Na oficjalnej stronie internetowej anime „Kakushigoto” ujawniono, że ogłoszona wcześniej kompilacja filmowa będzie miała premierę 9 lipca w Japonii. Film upamiętnia 30. rocznicę kariery Kumety jako ilustratora. Z obecnych informacji wiadomo, że ta produkcja będzie zawierała dodatkowe cięcia, a także „kolejny finał”, który nie pojawił się w telewizyjnym serialu anime. Jeśli nie słyszeliście o tej serii to jest to komedia, która koncentruje się na Kakushim Gotō, który od zawsze nie chciał, by jego córka, Hime Gotō, dowiedziała się, że jest twórcą mangi. Cała fabuła koncentruje się na życiu codziennym rodziny z artystą mangi. Z powodu tego, że naprawdę przyjemnie oglądało mi się serię TV to mam nadzieję, że film będzie równie dobry.

Gokushufudou (Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu)

Gokushufudou
(fot. japonnow)

Mimo, że premiera pierwszego sezonu była bardzo niedawno to już zapowiedziano drugi sezon „Gokushufudou”. Jedynym co mnie zawiodło jeśli chodzi o pierwszą serię to ilość odcinków, bo jest ich niestety tylko 5. Ta seria opowiada historię niesławnego i przerażającego szefa yakuzy, Tatsu, który porzuca swoją profesję i zostaje panem domu. Każdy odcinek będzie przedstawiał różnorodne sceny komediowe, w których bierze udział główny bohater. W końcu jego zastraszającą osobowość i wygląd to naprawdę interesujące połączenie ze zwykłymi pracami domowymi. Do tego dochodzą spotkania z jego byłymi rywalami i współpracownikami. Po obejrzeniu pierwszego sezonu mogę powiedzieć tyle, że takie coś to mogę oglądać codziennie!

Hiyama Kentarō no Ninshin

Hiyama Kentarō no Ninshin
(fot. trelabo)

Netflix i TV Tokyo ogłosiły, że pracują nad produkcją live-action na podstawie mangi Eri Sakai „Hiyama Kentarō no Ninshin” (Pierwsza ciąża Kentarō Hiyamy), która zadebiutuje na całym świecie już w 2022 roku. Główną rolę w tym serialu otrzymam Takumi Saito, który wystąpi jako Hiyama Kentarō, a jako partnerka głównego bohatera zobaczymy Aki Seto. Co do historii tego dzieła to znajdujemy się w świecie, gdzie mężczyźni mogą zajść w ciąże. Pierwszym takim przypadkiem zostaje pracownik biurowy, Hiyama Kentarō, który nieoczekiwanie zachodzi w ciąże. Mimo, że jest uprzedzony do bycia mężczyzną niosącym dziecko, postanawia podjąć decyzję ze swoją partnerką, czy urodzić dziecko, czy też nie.

Edens Zero

Edens Zero
(fot. manga-news)

Na oficjalnym Twitterze „Edens Zero” potwierdzono, że anime będzie dostępne na platformie Netflix już tej jesieni, oczywiście poza Japonią. Premiera pierwszego odcinka tej serii miała miejsce 10 kwietnia. Ta produkcja opisuje historię Shikiego, który całe swoje życie spędził wśród maszyn. Główny bohater na swojej drodze spotyka Rebecce i jej towarzysza-kota Happy’ego. Jak potoczą się losy tej trójki przyjaciół? Tego dowiemy się tylko oglądając to dzieło!

Homunculus

Homunculus
(fot. meganerd)

Na oficjalnym Twitterze filmu live-action „Homunculus” poinformowano, że produkcja zadebiutuje na platformie Netflix na całym świecie już 22 kwietnia. To dzieło powstało na podstawie mangi autorstwa Hideo Yamamoto pod tym samym tytule. Co do filmu to miał premierę 2 kwietnia w japońskich kinach. Jeśli chodzi o fabułę to jest to historia horroru psychologicznego, który skupia się na człowieku, który w wyniku wywiercenia dziury w czaszce zyskuje szósty zmysł. Do tego dochodzą również skutki uboczne, które wpływają nie tylko na niego, ale także na osoby w jego otoczeniu. Mimo, że nie przepadam za horrorami to powiem Wam, że skusiła mnie ta produkcja.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 700 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Najciekawsze premiery sezonu Jesień 2021 Czytaj poprzedni

Najciekawsze premiery sezonu Jesień 2021

Moje Top anime z gatunku akcja z 2012 roku Czytaj następny

Moje Top anime z gatunku akcja z 2012 roku

Komentarze