Niedziela, Czerwiec 13
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - kolejny sezon Castlevanii już...

saudosonerd

WeebWeek - kolejny sezon Castlevanii już niedługo w serwisie Netflix!

Castlevania

Castlevania
(fot. reddit)

Serwis Netflix na swoim Twitterze ogłosił, że czwarty sezon „Castlevanii” będzie miał premierę 13 maja. Poinformowano także o tym, że będzie to ostatni sezon z tej serii. Otwarła się jednak możliwość na nową produkcję osadzoną w tym samym wszechświecie, ale z nową obsadą postaci. Jeśli chodzi o poprzednie sezony to miały premierę kolejno: lipiec 2017, październik 2018 oraz marzec 2020 roku. Co do historii to opowiada o łowcy wampirów z upadłego rodu, Trevorze Belmoncie, który walczy, by ocalić oblężone miasto przed armią nieziemskich bestii kontrolowanych przez samego Draculę.

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Arifureta
(fot. imgur)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou” ujawniono, że drugi sezon będzie miał premierę już w styczniu 2022 roku. Jeśli chodzi o historię to opowiada o nastolatku, Hajime Nagumo, który wcześniej prowadził naprawdę proste życie. Niespodziewanie jednak wywraca się ono do góry nogami, gdy wraz ze swoją klasą zostaje przeniesiony do innego świata, a dodatkowo odkrywa się, że otrzymał umiejętność nieprzydatną w walce. Mimo bycia prześladowanym udaje się wraz z kolegami z klasy do Labiryntu Orcusa. Podczas walki, niestety jako jedyny z drużyny spada na niższe piętra dungeonu, gdzie będzie musiał walczyć o przetrwanie.

Gotoubun no Hanayome

Gotoubun no Hanayome
(fot. reddit)

Kontynuacja serii „Gotoubun no Hanayome” została już ogłoszona w dniu premiery finałowego odcinka drugiego sezonu. Niedawno podano jednak informację o tym, że kontynuacja będzie miała formę filmu, który będziemy mogli zobaczyć już w 2022 roku. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej serii to opowiada o przykładnym, ale biednym uczniu zdobywającym najlepsze oceny, Fuutarou Uesugim. Ten młody chłopak, aby spłacić długi rodziny postanawia zostać korepetytorem, Okazuje się jednak, że nie będzie on uczył tylko jednej dziewczyny, a zamiast tego zostaje korepetytorem pięcioraczków.

My Dress-Up Darling Cosplay

My Dress-Up Darling Cosplay
(fot. animenewsnetwork)

Square Enix potwierdziło, że manga „My Dress-Up Darling Cosplay” autorstwa Shinichiego Fukudy otrzyma telewizyjne anime. Ogłoszenie pojawiło się w tegorocznym numerze dziewiątym magazynu Square Enix „Young Gangan”. Co do historii to skupia się na Wakanie Gojo, uczeń pierwszej klasy liceum, który od dziecka marzy, by zostać rzemieślnikiem lalek. Pewnego dnia jego popularna koleżanka z klasy, Marin Kitagawa, na robieniu kostiumów dla lalek w szkolnej garderobie. Dziewczyna zagaduje do niego dostrzegając jego umiejętności i prosi go o stworzenie cosplayu. Główny bohater mimo że nigdy nie tworzył kostiumów takiej skali przyjmuje jej propozycje.

Saihate no Paladin

Paladin
(fot. prepona)

W sobotę otwarto stronę internetową, aby ogłosić, że seria ligh novel „Saihate no Paladin” (The Faraway Paladin) autorstwa Kanaty Yanagino i ilustrowana przez Kususagę Rin została inspiracją dla telewizyjnej adaptacji anime, której premiera odbędzie się już w październiku tego roku. Jeśli chodzi o historię to skupia się na ludzkim dziecku, Will’u, który jest wychowywany przez trzech nieumarłych. Mimo tego, że cała trójka darzy wielką miłością chłopca i uczą go wszystkiego to pewnego dnia zaczyna on zastanawiać się kim on naprawdę jest.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 700 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Premiery anime z sezonu Jesień 2020 Czytaj poprzedni

Premiery anime z sezonu Jesień 2020

The King: Eternal Monarch - alternatywne światy Czytaj następny

The King: Eternal Monarch - alternatywne światy

Komentarze