Isekai'e 2018 roku

Isekai'e 2018 roku

sorozatbarat.online

Jakie anime z gatunku Isekai były emitowane w 2018 roku? Przedstawiam Wam wszystkie anime tego gatunku z 2018 roku.

Od wielu lat oglądam anime i zawsze uwielbiałam te z gatunku isekai, dlatego starałam się obejrzeć wszystkie, które kiedykolwiek wyszły. Każda z tych produkcji charakteryzuje się czymś innym. W jednej z nich główny bohater jest władcą demonów, za to inny nie jest nawet człowiekiem. Przedstawiam tutaj wszystkie anime z tego gatunku, które wyemitowano w 2018 roku. Isekai'e ciągle się rozwijają, gdyż tak naprawdę w poprzednich latach było bardzo mało tego typu serii.

5. Conception: Ore no Kodomo wo Undekure!

isekai5
(fot. conception.fandom)

Liczba odcinków: 12

Opis: Yugi Itsuki to licealista, który trafia ze swoją kuzynką do innego świata. Tuż przed przeniesieniem jego towarzyszka mówi mu, że jest w ciąży, a później tłumaczy, że nigdy nie odbyła z nikim stosunku. W miejscu, do którego trafili występuje wiele niebezpiecznych potworów, a tymi, którzy mogą je pokonać są "gwiezdne dzieci". Główny bohater ma za zadanie spłodzić dzieci dwunastu gwiezdnych Panien i dopiero wtedy będzie mógł wrócić do domu. 

4. Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria 

isekai4
(fot. ninjinanime.home)

Liczba odcinków: 12

Opis: Yuuto Suoh to nastolatek, który zostaje przyzwany do świata fantasy, wzorowanego na nordyckiej mitologii. Nie otrzymuje on jednak żadnych specjalnych umiejętności, zamiast tego pozostaje mu tylko wiedza zdobyta w szkole oraz telefon ładowany na baterię słoneczną. W wyniku pewnych okoliczności staje się patriarchą klanu Wilka, zaczyna rozwijać swój naród, a także prowadzi wojny z innymi nacjami. W międzyczasie piękne wojowniczki zabiegają o jego względy, jednakże on jest oddany swojej przyjaciółce z dzieciństwa i odrzuca wszystkie propozycje małżeństwa.

3. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

isekai3
(fot. animedia)

Liczba odcinków: 12

Opis: Suzuki Ichirō to 29-letni programista, który zasypia po ukończeniu deadline'a, a po drzemce budzi się w zupełnie innym miejscu. Nie jest też tą samą osobą, zamiast tego jest 15-letnim chłopakiem, który nazywa się Sato. Dzięki umiejętności zwanej "deszczem meteorytów" ściera z powierzchni ziemii armię potworów przez co zdobywa wysoki poziom oraz wielkie bogactwa. Planuje on jednak żyć spokojnie i oddać się zwiedzaniu krainy. Przez ludzi, których spotyka na swojej drodze nie będzie mu łatwo ukryć, co tak naprawdę potrafi.

2. Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

isekai2
(fot. animekurd.eb2a)

Liczba odcinków: 12

Opis: Takuma Sakamoto jest jednym z najlepszych graczy gry Cross Reverie i nosi przydomek Władcy Demonów. Jego życie zmienia się, gdy zostaje nagle przyzwany do innego świata przez dwie dziewczyny. Starały się one uczynić go swoim sługą, jednak on odwraca ten proces, co sprawia, że to one muszą być mu posłuszne. Główny bohater ma niestety problem z komunikacją z innymi ludźmi, mimo że posiada niezwykłe zdolności. Postanawia więc stwarzać pozory, że naprawdę jest władcą demonów, aby nikt nie poznał jego prawdziwej natury.

1. Tensei Shitara Slime Datta Ken

slime
(fot. theanimeindex)

Liczba odcinków: 24

Opis: Mikami Satoru to 37-letni mężczyzna, który jest samotnym pracownikiem jednej z japońskich korporacji. Nie daje po sobie poznać, ale jest zły, gdy jego współpracownik przedstawia mu swoją narzeczoną. Mimo takiej postawy ratuje on tą dwójkę przed nożownikiem, a sam ginie. No może nie do końca. Odradza się jako slime, ponieważ chciał być odporny na wiele rzeczy, a nikt mu nie powiedział, że może to się tak skończyć. Jednakże nie jest on zwykłym slimem, ponieważ posiada moc przyswajania sobie zdolności, które zrozumie lub wchłonie je za pomocą swego pojemnego „żołądka”.

 

Moje Top anime z gatunku akcja z 2012 roku Moje Top anime z gatunku akcja...

Jakie anime z gatunku akcja były emitowane w 2012 roku? Prze...

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2018 roku Moje Top anime z gatunku "Hare...

Jakie anime z gatunku harem były emitowane w 2018 roku? Prze...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!