Niedziela, Październik 17
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. Bleach - potwierdzono kontynuacje anime

animekabegami

Bleach - potwierdzono kontynuacje anime

Ukochany przez wielu fanów shounen powróci już w 2021 roku. Informacja ta została potwierdzona przez przedstawicieli wydawnictwa Shueisha i magazynu Weekly Shounen Jump. Po minięciu 9 lat w końcu doczekaliśmy się kolejnej części serii. Ostatni wątek mangi "Bleach"Tysiącletnia Wojna, będzie można już niedługo zobaczyć.

bleach
(fot. covers.alphacoders)

Wielki powrót

Często na kontynuację swojej ulubionej serii trzeba długo czekać, ale powrót po tylu latach anime "Bleach" daje wielką nadzieję na comeback innych produkcji. Historia normalnego nastolatka, który staje się shinigami (bogiem śmierci) zyskała naprawdę wielu fanów. Wynika to z tego, że bohaterowie są różnorodni i jest ich naprawdę dużo. Nawet postacie drugo- i trzecioplanowe można łatwo zapamiętać, przez to, że każda z nich się czymś wyróżniała. Nie były one tworzone według jednego schematu, dzięki czemu możemy się z nimi utożsamić. Kreska może nie powala, ale jej kolorystyka jest bardzo żywa, co umila seans. Naprawdę wielkie wrażenie wywierają sceny pojedynków, które są bardzo dynamiczne i zwykle nie ciągną się przez kilka odcinków. Jeśli jeszcze nie oglądaliście pierwszej części tej serii to macie czas, żeby to zrobić przed jej kontynuacją. Nie czekajcie! Zacznijcie oglądać już teraz, a na pewno nie pożałujecie!

 

 

 

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 700 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Quanzhi Gaoshou - genialne anime o grze Czytaj poprzedni

Quanzhi Gaoshou - genialne anime o grze

Carole & Tuesday - genialne muzyczne anime Czytaj następny

Carole & Tuesday - genialne muzyczne anime

Komentarze