Wtorek, Sierpień 16
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - zapowiedź nowego sezonu Boku...

hero-academia

WeebWeek - zapowiedź nowego sezonu Boku no Hero Academia oraz nowy film z uniwersum Slime!

Boku no Hero Academia

Boku no Hero Academia
(fot. imgur)

Podczas ostatniego odcinka piątego sezonu anime „Boku no Hero Academia” (My Hero Academia) ogłoszono, że seria otrzyma sezon szósty. Niestety nie jest jeszcze znana data premiery. Nowa produkcja będzie się skupiać na adaptacji oryginalnej mangi Kōhei Horikoshiego obejmującą „Paranormal Liberation War”. W tej części zostanie przedstawiona totalna wojna pomiędzy bohaterami i złoczyńcami.

Tensei Shitara Slime Datta Ken

Tensei Shitara Slime Datta Ken
(fot. theanimeindex)

Na oficjalnym Twitterze „Tensei Shitara Slime Datta Ken” (That Time I Got Reincarnated as a Slime) podano informację, że seria otrzyma film anime. Produkcja będzie miała premierę jesienią 2022 roku. Historia skupia się na Mikamim Satoru, 37-letnim mężczyznie, który jest samotnym pracownikiem jednej z japońskich korporacji. Nie daje po sobie poznać, ale jest zły, gdy jego współpracownik przedstawia mu swoją narzeczoną. Mimo takiej postawy ratuje on tą dwójkę przed nożownikiem, a sam ginie. No może nie do końca. Odradza się jako slime, ponieważ chciał być odporny na wiele rzeczy, a nikt mu nie powiedział, że może to się tak skończyć. Jednakże nie jest on zwykłym slimem, ponieważ posiada moc przyswajania sobie zdolności, które zrozumie lub wchłonie je za pomocą swego pojemnego „żołądka”. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Tsuki ga Michibiku Isekai Dōchū

Tsuki ga Michibiku Isekai Dōchū
(fot. tumgir)

Twórcy anime „Tsuki ga Michibiku Isekai Dōchū” (Tsukimichi -Moonlit Fantasy) ogłosili, że seria doczeka się drugiego sezonu. Informacje co do premiery zostaną podane w późniejszym czasie. Główny bohater tej produkcji, Makoto Misumi, był zwykłym licealistą zanim został wezwany do innego świata. Bogini, która odpowiadała za jego przyzwanie stwierdziła jednak, że jest za brzydki, odebrała mu miano bohatera i posłała na kraniec świata. Jedyną mocą jaką otrzymał od bóstwa było to, że mógł rozmawiać w każdym języku potworów. Niestety nie znał za to mowy ludzi z tego świata. Na swojej drodze Makoto spotyka różne nieludzkie plemiona, z którymi udaje mu się nawiązać nić porozumienia. Dodatkowo chłopak przez to, że pochodzi z innego świata posiada niewyobrażalne magiczne moce i umiejętności bojowe. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shiteshimatta

Hamefura
(fot. jpdo)

Na oficjalnej stronie „Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shiteshimatta” (My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!) ujawniono, że seria otrzyma film anime. Niestety jeśli chodzi o datę premiery to zostanie ona ogłoszona w późniejszym terminie. Fabuła tej produkcji skupia się na grze otome, która  skierowana jest do kobiet, a cała rozgrywka polega na tym, by rozwinąć relacje między postacią żeńską, a jednym z wielu męskich bohaterów. W tym anime główną bohaterką jest Catarina, córka Hrabi Claes. Jej beztroskie życie wywraca się do góry nogami, gdy w wieku ośmiu lat odzyskuje wspomnienia ze swojego poprzedniego życia. Odkrywa wtedy, że świat, w którym obecnie żyje jest grą, przy której jako nastoletnia Japonka spędziła naprawdę wiele czasu. Jednak, żeby nic nie było takie łatwe to okazuje się, że jest ona przeciwniczką głównej postaci tej gry i w każdym wypadku wszystko kończy się jej śmiercią albo wygnaniem. Catarina musi wykorzystać swoją wiedzę i zrobić co w jej mocy, aby uniknąć tragicznego zakończenia. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Vanitas no Carte

Vanitas no Carte
(fot. reddit)

Oficjalne konto na Twitterze dla anime „Vanitas no Carte” (The Case Study of Vanitas) zapowiedziało, że seria otrzyma drugą część, która będzie miała premierę w styczniu 2022 roku. Historia skupia się na księdze Vanitasa, czyli mechanicznym grimuarze o strasznej reputacji. Plotki krążące na jej temat ściągają wampira, Noe, do Paryża. Bohater jest niezłym szoku, gdy zamiast męczących poszukiwań księga wraz z jej obecnym właścicielem sami na niego wpadają. Posiadacz grimuaru twierdzi, że jest wampirzym lekarzem. Więcej o losach tej dwójki dowiecie się oglądając anime. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

 

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Carole & Tuesday - genialne muzyczne anime Czytaj poprzedni

Carole & Tuesday - genialne muzyczne anime

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2015 roku Czytaj następny

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2015 roku

Komentarze