Wtorek, Sierpień 16
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. Masashi Kishimoto powraca do pisania "Bo...

anime-indir

Masashi Kishimoto powraca do pisania "Boruto"

Masashi Kishimoto to autor bardzo dobrze znanej mangi "Naruto", którą wypuścił w 1999 roku i zakończył w listopadzie 2014 r. w tygodniku Weekly Shonen Jump. Cała ta produkcja dała początek anime, filmom animowanym, OVA oraz adaptacjom gier. Seria anime "Naruto Shippūden" (sequel Naruto) dobiegła końca w marcu 2017 roku, a już w kwietniu tego samego roku rozpoczął się kolejny sequel, a mianowicie "Boruto: Naruto Next Generations". Niedawno na oficjalnym twitterze ujawniono informację, że Masashi Kishimoto począwszy od 52. rozdziału przejmie rolę scenarzysty mangi "Boruto". Do tej pory tą funcję pełnił Ukyo Kodachi, który podziękował fanom za śledzenie jego dotychczasowej pracy. 

Boruto
(fot. kartinkinaden)

Boruto

Po zakończeniu Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi bohaterowie z anime "Naruto Shippūden" mogą w końcu zacząć spokojniejsze życie. Każdy z nich rozpoczyna nowy rozdział. Naruto żeni się z Hinatą, a po pewnym czasie posiada już dwójkę dzieci, Boruto i Himawari, a dodatkowo spełnia się jego największe marzenie i zostaje hokage (władcą wioski). Historia tej produkcji skupia się na jego synu, który z początku nienawidzi ojca za to, że nie ma czasu dla swojej rodziny, a tym bardziej dla Himawari. Boruto nie znosi, gdy wszyscy utożsamiają go z jego ojcem, bo dla niego jest on po prostu "beznadziejnym staruszkiem". Czy po wielu latach okaże się, że pokojowy i spokojny świat nadal taki jest? Niestety rzeczywistość bywa okrutna i w wiosce nadal potrzeba nowych silnych shinobi. Jak poradzi sobie nowe pokolenie ninja? Tego dowiecie się w Boruto.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

"Dororo" - historia o zemście Czytaj poprzedni

"Dororo" - historia o zemście

WeebWeek - zapowiedziano adaptację mangi Fairy Tail: 100 Years Quest! Czytaj następny

WeebWeek - zapowiedziano adaptację mangi Fairy Tail: 100 Years Quest!

Komentarze